Pirkimo taisyklės

IŠSIRENKATE JUMS PATIKUSĮ RINKINĮ.

Išsirinkote rinkinį – spauskite „Į krepšelį“. Jei norite papildyti savo krepšelį sekančiu Jums patikusiu rinkiniu – spauskite „Tęsti apsipirkimą“, tokiu būdu pateksite į pagrindinį svetainės langą ir vėl užeisite „Parduotuvė“, kad išsirinktumėte (įdėtumėte „į krepšelį“) sekantį rinkinį. Norėdami padidinti perkamo rinkinio skaičių būdami „krepšelyje“- pakeiskite nustatymą „kiekis“ norinu vienetų skaičiumi ir išsaugodami mėlynų rodyklių pagalba „atnaujinti“. Savo „krepšelyje“ norėdami pašalinti išsirinktą prekę spauskite raudoną kryžiuką. Jei visi duomenys, kuriuos Jūs matote ekrane teisingi- spauskite „Apmokėti“.
Rinkinių kainos nurodytos eurais (mokesčiai įskaičiuoti ) be pristatymo išlaidų.

 

APMOKĖJIMAS • Paprastas bankinis pavedimas į mūsų sąskaitą.

Atlikus krepšelio formavimą ir paspaudus „Apmokėti“ atsidariusiame puslapyje reikės užpildyti kontaktinę informaciją siuntiniui gauti. Jei kartu su užsakytais rinkiniais norite gauti išrašytą sąskaitą-faktūrą juridiniam asmeniui– užpildykite užsakymo langelius apie Jūsų įmonę. Langelyje „Papildoma informacija“ nurodote visus tikslesnius duomenis, reikalingus pristatymui, sąskaitos faktūros išrašymui, informaciją apie tai, kad reikalinga išankstinė sąskaita faktūra, kurią Jums pageidaujant galėsime išrašyti ir atsiųsti el. paštu Jūsų mokėjimo pavedimui atlikti. Užpildę duomenis ir norėdami patvirtinti užsakymą pažymėkite „varnele“, kad sutinkate su mūsų pirkimo taisyklėmis ir pabaigai spaudžiate „Užsakymo patvirtinimas“ – taip suformuojate užsakymą ir iškart gaunate pranešimą (el. žinutę) į savo el. paštą. Pranešime rasite mūsų rekvizitus, reikalingus pavedimui atlikti, užsakymo numerį (pvz.: ID 17) ir visą informaciją apie Jūsų užsakymą (pirmasis el. pranešimas į Jūsų e. paštą). Jei gautame pranešime (į Jūsų el. paštą) pateikti duomenys savo turiniu ir/ar forma (mokėjimo pavedimui atlikti) Jums atrodys nepakankami – susisiekite apačioje nurodytu būdu – suderinsime apmokėjimo detales pagal išankstinę sąskaitą.

Apmokėjimas vykdomas atliekant paprastą bankinį pavedimą (pvz.: Jūsų prisijungimu per Jūsų el. bankininkystę). Jūsų užsakymas bus išsiųstas, kai gausime apmokėjimą. Kai Jūsų pinigai pasieks mūsų sąskaitą – pradėsime vykdyti užsakymą ir išsiųsime Jums el. pranešimą (antrasis el. pranešimas į Jūsų el. paštą) apie gautą apmokėjimą ir pradedamą užsakymo vykdymą. Neapmokėjus užsakymo per 5 darbo dienas- Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Svarbu:

• Atlikdami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį (pvz.:ID 17), kurį matysite pranešime.
Išrašytą sąskaitą – faktūrą gausite kartu su siuntiniu.

 

PRISTATYMAS

 

• Registruota Lietuvos pašto korespondencijos siunta (registruotas laiškas).

• Pristatymo kaina 2,30 Eur.

Gavus Jūsų apmokėjimą siunta (užsakymas) išsiunčiama per Lietuvos paštą registruotu laišku (korespondencijos siunta), kurį pašto darbuotojas Jums pristatys užsakyme nurodytu „pristatymo adresu“ asmeniškai pasirašytinai (Lietuvos pašto registruotos korespondencijos pristatymo terminas iki 5 darbo dienų). Jei pašto darbuotojas, pristatydamas Jums skirtą korespondencijos siuntą, Jūsų nesuras namuose (t.y. pagal nurodytą pristatymo adresą) – Jūsų paprastoje gaunamų laiškų dėžutėje paliks pranešimą. Jame bus nurodyta informacija, kokiame pašto skyriuje (adresas, darbo laikas, Jūsų siuntos numeris) jūs turite atsiimti per nustatytą laikotarpį savo siuntą, pateikdami šį pranešimą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

P.S.

 

- Kadangi t.y. registruota siunta – Lietuvos pašto puslapyje (www.post.lt) Jūs galėsite sekti savo siuntos būvimo vietą, įvesdami savo siuntos numerį „siuntų paieška“. Siuntos numerį atsiųsime antruoju el. paštu su patvirtinimu, kad Jūsų užsakymas išsiųstas.
– Pristatymo išlaidos (t.y. 2,30 Eur.) yra įtraukiamos į apmokėjimą formuojant užsakymą, todėl atsiimant siuntinį mokėti nebereikia.
– Užsakymai priimami ir vykdomi per Lietuvos paštą TIK Lietuvoje. Norėdami gauti užsakymą už Lietuvos ribų – parašykite „Kontaktai“, kad aptartume užsakymo pristatymo sąlygas.

 

Kilus neaiškumams dėl užsakymų internetu papildoma informacija teikiama:

el. paštu egidijus.kanareika@gmail.com arba telefonu +37069800794